Sibiřský ženšen (eleuterokok) 50ml

Kód: 475
Neohodnoceno
Značka: AROMATICA
105 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Sibiřský ženšen - Eleuterokok bylinné kapky

Doplněk stravy

  • Eleuterokok příznivě působí na fyzické a duševní zdraví, podporuje dobrou náladu
  • posiluje organismus v období  zvýšené zátěže a rekonvalescence
  • podporuje fyzický výkon a erekci
  • adaptogen, antioxidant
  • Objem: 50 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Kapky jsou připraveny jako tinktura, tedy lihový výluh kořene byliny přímo ve výrobních prostorách firmy Aromatica . Pečlivá příprava zajišťuje účinnou koncentraci látek, obsažených v eleuterokoku. Díky zvolené formě  přípravku, může organismus tyto látky  dobře využít.

Přípravek neobsahuje žádné přídatné látky.

Eleuterokok ostnitý (Eleuterococcus senticosus) - Je označován také jako sibiřský ženšen díky podobným účinkům jako ženšen pravý. Některé zdroje udávají, že eleuterokok  určitými  účinky ženšen dokonce předčí. Jedná se o velmi účinný adaptogen, který posiluje organismus na mnoha úrovních. Povzbuzuje metabolismus, pomáhá snížení hladiny cukru a hladiny cholesterolu v krvi. Zvyšuje odolnost proti stresu a zátěžovým podmínkám vnějšího prostředí. Vykazuje ochranný vliv na srdečně-cévní soustavu. Působí příznivě při psychických potížích, jako jsou neurózy.

 

 

Složení výrobku: Llihový extrakt z kořene Eleuterococcus senticosus (Eleutorokok ostnitý). Extrakt obsahuje min. 30 obj. % alkoholu a min. 0,3% sušiny extraktu. Doporučená denní dávka obsahuje 11 mg sušiny extraktu.

Použití: Dospělí 30 kapek 2-3 x denně po dobu 2 - 4 týdnů. Kapky je možné užívat i v nápoji. Nepřekračujte doporučené dávkování. Případný jemný sediment není na závadu. Před upotřebením protřepat.

Objem: 50 ml

Skladování: skladujte při teplotě 5 - 25 °C.

Upozornění: Výrobek není určen pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Přípravek nenahrazuje pestrou stravu

U osob s vysokým krevním tlakem doporučujeme užívat po poradě s lékařem.