Hyaluronové sérum 15 ml Saloos

Kód: 1027
Tip Doporučujeme
Neohodnoceno
230 Kč
Skladem (2 ks)

Kyselina hyaluronová je elixír mládí.

Minimalizace vrásek, intenzivní hydratace, regenerace, zpevnění a vyhlazení, viditelné omlazení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

S věkem pokožka ztrácí aktivní schopnost hydratace a obsah kyseliny hyaluronové v ní postupně klesá. Výsledkem je ztráta elasticity - pleť přestává být vypnutá a objevují se drobné i hlubší vrásky. Kyselina hyaluronová dokáže tyto projevy zmírnit a pokožku viditelně omladit. Proto je nepostradatelnou součástí sér a krémů s anti-age účinky.

Je jedinečným koktejlem účinných látek pro celkové omlazení pleti.
Obsahuje vyvážený komplex dvou druhů 100% kyseliny hyaluronové. Zatímco nízkomolekulární kyselina hyaluronová působí na pokožku dlouhodobě, vysokomolekulární se stará o okamžitý účinek přípravku. Její nejvyšší možná koncentrace okamžitě hydratuje, vyhlazuje povrch pleti, aktivně působí proti vráskám a dokáže minimalizovat drobné jizvy. Chrání buňky před oxidativním stresem a působí proti podráždění pleti. Patentovaný anti-age komplex Fucocert dokáže podpořit regeneraci pokožky a vrátit jí svěžest i zářivý vzhled. Sérum má lehkou konzistenci a díky tomu se rychle vstřebává. Nanáší se ráno a večer na vyčištěnou pleť jako podklad pro další péči, kterou podporuje a současně neruší žádnou vůní.

Saloos Hyaluronové sérum je certifikovanou přírodní kosmetikou, kterou poznáte podle symbolu CPK. Vzhledem k výhradně přírodnímu složení ho výborně snáší všechny typy pleti včetně citlivé.