Aviváž Levandule 1l Tierra Verde

Kód: 1582
Neohodnoceno
Značka: Tierra Verde
141 Kč
Skladem (2 ks)

Aviváž bez syntetických barviv a parfémů, s jemnou vůní přírodní levandulové silice. Odstraní statickou elektřinu ze syntetického textilu. Prádlo bude příjemnější na dotek a nebude se na vás "lepit".

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co je to, jak to funguje


Aviváž funguje podobně jako kondicionér na vlasy: uhladí vlákno tím, že jej obalí. Prádlo ze syntetických materiálů zbaví statického náboje, provoní ho a  na omak zjemní.

Tyto pozitivní efekty jsou ale vykoupeny tím, že pokožka je v kontaktu s látkami, které ji mohou dráždit. Proto se zejména alergikům a ekzematikům doporučuje namísto aviváže používat máchadlo prádla.

  
K čemu se používá


Aviváž má za úkol zejména odstranit statickou elektřinu ze syntetického textilu. Není vhodná pro prádlo, jehož funkcí je vstřebávat vlhkost.
Na co si dát pozor
Aviváž obecně nepatří na ručníky, utěrky, ložní prádlo, spodní prádlo, dětské pleny, kojenecký textil nebo funkční sportovní oblečení.
Aviváž obaluje vlákna textilu a zůstává na oblečení, čímž výrazně snižuje jeho savost i prodyšnost. 

Složení


5-15 % kationické tenzidy; < 5 % levandulová silice (obsahuje linalool)

 Suroviny pro naši drogerii volíme tak, aby představovaly co nejmenší zátěž pro zdraví lidí i planety. Při výrobě produktů používáme revitalizovanou vodu. Netestujeme na zvířatech. Tento výrobek neobsahuje syntetickou parfemaci ani barviva.

Bezpečnost

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nespotřebovaný obsah nařeďte vodou a vylejte do kanalizace. Použitý obal po důkladném vypláchnutí odevzdejte do tříděného odpadu.