Nově spolupracujeme s Ženami na víně. Nový projekt, nový produkt - Víno Ženy na víně. Nákupem tohoto vína pomůžeme těmto třem organizacím: Rozalio, Vítej, Tlapky Mochov. Vyzkoušejte a uvidíte, že stojí za to pomáhat...

Jarní pomoc 200 g - rakytník - schizandra - kakao Salvia Paradise

Kód: 898
Doporučujeme
Neohodnoceno
189 Kč
Skladem (1 ks)

Balíček jarní pomoc je unikátním komplexem bylin.

Balíček jarní pomoc využíváme většinou po dlouhých zimníh měsících, kdy trpíme jarní únavou a potřebujeme se opět dostat do energického tempa.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balíček jarní pomoc je unikátním komplexem bylin.

Balíček jarní pomoc využíváme většinou po dlouhých zimníh měsících, kdy trpíme jarní únavou a potřebujeme se opět dostat do energického tempa. 

Balíček je složen z třech oddělených bylin, mající různý efekt na organismus.

Rakytník řešetlákový je nejčastěji využíván na podporu přirozené obranyschopnosti. Posiluje imunitní systém a zvyšuje jeho odolnost. Rakytníku se přisuzují blahodárné účinky na kardiovaskulární zdraví, trávicí zdraví a v neposlední řadě na zdraví a krásu kůže.

Schizandra čínská je bylina I. řádu tradiční čínské medicíny. Patří mezi nejcenější adaptogeny, se silným detoxikačním účinkem. Schizandra se používá jako tonikum pro podporu duševní pohody. Prospěšnou je pro jaterní zdraví, normální trávení a čištění organismu. V péči o jaterní zdraví se řadí na první příčky. Schizandra čínská přispívá k udržení normálního respiračního zdraví.

Kakaové boby 100% nepražené kakao z Pobřeží Slonoviny. Tím, že kakaové boby jsou nepražené mají schopnost uchovat si co možná nejvíce účinných látek, potřebné pro dosažení požadovaného účinku. Kakaové boby jsou tou nejčokoládovější čokoládou, jakou kdy můžete ochutnat. Milovníci  čokolád s vysokým obsahem kakaa si jistě v kakaových bobech z Pobřeží Slonoviny najdou svoji lásku a uspokojení.

Užívání: Plody rakytníku užijme ihned po ránu v množství 1 čajové lžičky. Vhodné je do plodu jednou kousnout a zapít vodou. Schizandru užijeme po snídani v množstí 10 - 30 plodů dle potřeby. Vhodné je do plodu jednou kousnout a zapít vodou. Kakaové boby užíváme většinou kolem 1 - 2 hodiny odpolední, dle biorytmu člověka - dle potřeby. Tento koloběh lze během dne ještě jednou zopakovat. Můžeme vynechat kteroukoliv součást kromě plodu rakytníku. Rakytník by měl být užit 2x denně

Složení:

  • Theobroma cacao 100g
  • Schisandra chinensis 50g
  • Hippophae rhamnoides 50g

  Suroviny pro přípravu bylinného čaje